Христианские книги

Мир-Пресс Час змін, Джойс Майєр

Цена - 10 грн.

Есть в наличии

Книга українською мовою. Три розділи з повноформатной книги Джойс Майер, виданої російською мовою, "Я и мой длинный язык"

Перш ніж задіяти людину в служінні, Бог очищує її вуста. Перш ніж Єремія, Мойсей та Ісая почали здійснювати своє покликання, Бог очистив їх вуста. Те ж саме справедливо у відношенні й до нас. Це не відбудеться за одну ніч, знадобиться час, але якщо ми будемо слухняні Господу, тоді слідом за очищенням ми отримаємо помазання. Ви бажаєте здійснити своє призначення? Тоді необхідно закласти вірний фундамент, а перша цеглинка в ньому — очищення вуст.

Прочитавши цю книжку ви дізнаєтеся:

•    як зберігати оптимізм під час шторму,

•    чому інколи мовчання краще за слова,

•    про важливість вірних мотивів і слів,

•    як слова впливають на піст.
Боже Слово має велику силу. Цитуйте вірші з нього в молитві — і ви залучите на свою сторону Бога! Говоріть так, як каже Слово Боже — і перемога буде на вашому боці! Очистіть свої вуста — і ви будете успішною людиною!

 

Формат: 60*84/32
Кількість сторінок: 64 

 

Про автора

Джойс Майєр — видатний вчитель Біблії. Вона проповідує Слово мільйонам людей по всій земній кулі.

Джойс відкрила сотні тем, надрукувала більш ніж сімдесят книг і щорічно проводить близько двадцяти конференцій. В 2004 було продано більш ніж 2,5 мільйона її книг і понад один мільйон розповсюджено безкоштовно. В більшості країн світу є можливість дивитися телепередачі Джойс Майєр, а її радіопрограми транслюють триста радіостанцій.

Бог покликав Джойс зміцнювати віруючих в Божому Слові. Колись Джойс була однією з тих, хто повністю зневірився у житті. Сьогодні вона насолоджується життям,тому що навчилася застосовувати істини Божого Слова і перемагати труднощі. Вона впевнена, що переможець може навчити інших людей перемагати.

Джойс відверто говорить про насильство, що терпіла у дитинстві, про перший невдалий шлюб та про всі інші труднощі, з якими зустрічалася в житті. Вона не приховує своє минуле і ділиться практичними порадами з тими, хто зіткнувся з подібними проблемами.

Джойс Майєр має почесний ступінь доктора богослов'я Оклахомського університету Орала Робертса та ступінь доктора філософії і богослов'я Флоридського університету «Лайф Крістіан». У лютому 2005 року журнал «Тайм» відніс Джойс Майєр до двадцяти п'яти найпопулярніших євангелістів Америки.Саме життя Джойс Майєр свідчить про милість і вірність Бога. Вона наголошує на тому, що, яке б не було минуле у людини, Бог завжди має для неї місце, і Він допоможе їй встати на шлях, що веде до радісного та щасливого життя.

Характеристики товара:

Дополнительные характеристики

Язык: русский
Переплет: Мягкий

Сопутствующие товары:

ХББ - Целеустремленная жизнь, Рик Уоррен ХББ - Целеустремленная жизнь, Рик Уоррен
артикул - 1005
175 грн.
Эта книга поможет вам узнать, ради чего вы живёте, и увидеть удивительный Божий замысел для вашей жизни — как на годы земного странствования, так и на грядущую вечность.
подробнее

Контакты

Новости

Узнай как получить постоянную скидку в издательстве Доброе Семя.

Молитва за детей

Примеры молитвы за детей