Христианские книги

Мир-Пресс Не просто слова, Джойс Майєр

Цена - 10 грн.

Наличие уточняйте

Не просто слова, Джойс Майєр
Міні-книга українською мовою, 62 стор.

Ваші слова мають велике значення. Вони впливають на вас та ваше благополуччя, і немає значення вірите ви у це чи ні. Якщо у вас не вирішується ціла низка проблем, можливо, час замислитися над тим, що виходить з ваших вуст. Наприклад, що ви кажете про своє майбутнє? Якщо вас не задовольняє ваше життя і ви бажаєте побачити зміни, почніть говорити про себе і свою родину щось позитивне. Говоріть те, що написано в Слові Божому, і тоді ваше життя зміниться!

В словах є велика сила і влада. А дія цієї сили залежить від того, які слова ми говоримо. Якщо ми кажемо щось погане про себе, своє життя і своє майбутнє, тим самим ми накликаємо на себе прокляття. А хорошими словами ми відчиняємо двері до благословення.

Зміст

Розділ 1. Пророкуй своє майбутнє

Розділ 2. Стань голосом Божим

Розділ 3. Нарікання — до прокляття, хвала — до піднесення

Про автора

Джойс Майєр — видатний вчитель Біблії. Вона проповідує Слово мільйонам людей по всій земній кулі.

Джойс відкрила сотні тем, надрукувала більш ніж сімдесят книг і щорічно проводить близько двадцяти конференцій. В 2004 було продано більш ніж 2,5 мільйона її книг і понад один мільйон розповсюджено безкоштовно. В більшості країн світу є можливість дивитися телепередачі Джойс Майєр, а її радіопрограми транслюють триста радіостанцій.

Бог покликав Джойс зміцнювати віруючих в Божому Слові. Колись Джойс була однією з тих, хто повністю зневірився у житті. Сьогодні вона насолоджується життям,тому що навчилася застосовувати істини Божого Слова і перемагати труднощі. Вона впевнена, що переможець може навчити інших людей перемагати.

Джойс відверто говорить про насильство, що терпіла у дитинстві, про перший невдалий шлюб та про всі інші труднощі, з якими зустрічалася в житті. Вона не приховує своє минуле і ділиться практичними порадами з тими, хто зіткнувся з подібними проблемами.

Джойс Майєр має почесний ступінь доктора богослов'я Оклахомського університету Орала Робертса та ступінь доктора філософії і богослов'я Флоридського університету «Лайф Крістіан». У лютому 2005 року журнал «Тайм» відніс Джойс Майєр до двадцяти п'яти найпопулярніших євангелістів Америки.Саме життя Джойс Майєр свідчить про милість і вірність Бога. Вона наголошує на тому, що, яке б не було минуле у людини, Бог завжди має для неї місце, і Він допоможе їй встати на шлях, що веде до радісного та щасливого життя.
 

Характеристики товара:

Дополнительные характеристики

Язык: русский
Переплет: Мягкий

Сопутствующие товары:

Мир-Пресс - Жизнь, полная радости, Джойс Майер Мир-Пресс - Жизнь, полная радости, Джойс Майер
артикул -
48 грн.
«Жизнь, полная радости», Джойс Майер Вы радуетесь каждому дню своей жизни? Или вы думаете, что будете счастливы, когда достигнете своей цели, когда получите желаемое? Иисус пришёл на землю, чтобы «дать нам жизнь и жизнь с избытком» (Иоанна 10:10) или, как написано в Библии короля Иакова, чтобы «мы радовались жизни». И если вы ещё не радуетесь жизни, тогда пора начать!
подробнее

Молитва за детей

Примеры молитвы за детей

Новости

Узнай как получить постоянную скидку в издательстве Доброе Семя.

Контакты