Христианские книги

Мир-Пресс Коли ж, Господе, коли? Джойс Майєр

Цена - 25 грн.

Есть в наличии

Коли ж, Господе, коли? Джойс Майєр

64 стор., м.п.,
міні-книга


Передмова

Ми служимо Всезнаючому Богу, Який постійно тримає нас у полі зору. Бога неможливо здивувати. Він наперед знає все, що відбудеться. У Псалмі 138 сказано, що Йому наперед відомі всі наші думки, всі наші слова. Навіть якщо ми ще нічого не сказали. Отож більшості з нас треба вчитися довіряти Богові, щоб не запитувати Його: «КОЛИ?»

Саме це запитання найбільше турбує нас. Я написала цю книжку, щоб із власного досвіду поділитися тим, що Господь відкрив мені про це. Тривалий час я не мала терпіння, була розчарована і роздратована. Але, проходячи через різні життєві ситуації, я навчилась довіряти Тому Єдиному, Хто все знає.

Молюся, щоб мир Божий наповнив тебе в Його присутності, щоб ти довіряв Богові. Як каже цар Давид, «в Твою руку кладу свою долю» (Псалом 30:16).

«Ми хочемо все і негайно. Але іноді Бог змушує нас чекати, бо Він хоче, щоб ми зростали і ставали зрілими християнами. Це потрібно, щоб ми були готовими прийняти всі благословення, про які Його  просимо.

Я вірю, що, очікуючи, ми маємо унікальну можливість перебувати в мирі і радості. Ми можемо бути впевненими в Тому, Хто навчає нас, і самим навчатися жити, залежачи від Нього.

Довіряйте Богові у питаннях духовного зростання, обрання майбутнього чоловіка чи дружини, фінансового процвітання, зцілення — що б це не було. Бог знає кожне наше прохання, і Він направлятиме нас. Сподіваюсь, ця книжка допоможе вам навчитися терпіння — чекати з правильним ставленням, щоб отримати Божі обітниці».


Зміст

Передмова.................................................5

1. Очікування та довіра......................7

2. У правильний час...........................11

3. Призначений час........................19

4. Покликання.................................23

5. Помазання....................................27

6. Відділення «Життя у Слові» починається.....39

7. Ви стомились чекати?...................43

8. Терпіння, будь ласка!....................49

9. Коли здійсняться мої мрії?.........55

Молитва покаяння..............................57

 

Про автора

 

Джойс Майєр — видатний вчитель Біблії. Вона проповідує Слово мільйонам людей по всій земній кулі. Джойс відкрила сотні тем, надрукувала більш ніж сімдесят книг і щорічно проводить близько двадцяти конференцій. В 2004 було продано більш ніж 2,5 мільйона її книг і понад один мільйон розповсюджено безкоштовно. В більшості країн світу є можливість дивитися телепередачі Джойс Майєр, а її радіопрограми транслюють триста радіостанцій. Бог покликав Джойс зміцнювати віруючих в Божому Слові. Колись Джойс була однією з тих, хто повністю зневірився у житті. Сьогодні вона насолоджується життям,тому що навчилася застосовувати істини Божого Слова і перемагати труднощі. Вона впевнена, що переможець може навчити інших людей перемагати.  Джойс відверто говорить про насильство, що терпіла у дитинстві, про перший невдалий шлюб та про всі інші труднощі, з якими зустрічалася в житті. Вона не приховує своє минуле і ділиться практичними порадами з тими, хто зіткнувся з подібними проблемами.

Джойс Майєр має почесний ступінь доктора богослов'я Оклахомського університету Орала Робертса та ступінь доктора філософії і богослов'я Флоридського університету «Лайф Крістіан». У лютому 2005 року журнал «Тайм» відніс Джойс Майєр до двадцяти п'яти найпопулярніших євангелістів Америки.Саме життя Джойс Майєр свідчить про милість і вірність Бога. Вона наголошує на тому, що, яке б не було минуле у людини, Бог завжди має для неї місце, і Він допоможе їй встати на шлях, що веде до радісного та щасливого життя.

 

Характеристики товара:

Дополнительные характеристики

Язык: русский
Переплет: Мягкий

Сопутствующие товары:

Мир-Пресс - Пенни, Джойс Майер и Дебора Бедфорд Мир-Пресс - Пенни, Джойс Майер и Дебора Бедфорд
артикул -
59 грн.
В ОСНОВУ КНИГИ ЛЕГЛА РЕАЛЬНАЯ ИСТОРИЯ ЖИЗНИ АВТОРА ДЖОЙС МАЙЕР
подробнее

Молитва за детей

Примеры молитвы за детей

Новости

Узнай как получить постоянную скидку в издательстве Доброе Семя.

Контакты