Христианские книги

Мир-Пресс Емоції: друг або ворог? Джойс Майєр

Цена - 25 грн.

Есть в наличии

 

Наші емоції мають вирішальне значення для щасливого, здорового та успішного життя. Всі емоції, починаючи з любові та радості, і закінчуючи гнівом і страхом допомагають нам зрозуміти самих себе та інших. Вони допомагають нам відкривати чудові сторони життя та попереджують нас про небезпеку. Всі ці різноманітні почуття дані нам не для того, щоб зруйнувати наше життя, а навпаки - збагатити та зробити його повним.

Бог наділив нас всією палітрою почуттів. І, звичайно ж, треба вміти контролювати ці почуття, а не давати їм волю, щоб жалкувати та звинувачувати себе.

В цій книжці автор висловлює просту думку: немає нічого поганого в емоціях та почуттях тоді, коли ми тримаємо їх під контролем.

64 стор., формат 60*84/32

 

Про автора

Джойс Майєр — видатний вчитель Біблії. Вона проповідує Слово мільйонам людей по всій земній кулі.

Джойс відкрила сотні тем, надрукувала більш ніж сімдесят книг і щорічно проводить близько двадцяти конференцій. В 2004 було продано більш ніж 2,5 мільйона її книг і понад один мільйон розповсюджено безкоштовно. В більшості країн світу є можливість дивитися телепередачі Джойс Майєр, а її радіопрограми транслюють триста радіостанцій.

Бог покликав Джойс зміцнювати віруючих в Божому Слові. Колись Джойс була однією з тих, хто повністю зневірився у житті. Сьогодні вона насолоджується життям,тому що навчилася застосовувати істини Божого Слова і перемагати труднощі. Вона впевнена, що переможець може навчити інших людей перемагати.

Джойс відверто говорить про насильство, що терпіла у дитинстві, про перший невдалий шлюб та про всі інші труднощі, з якими зустрічалася в житті. Вона не приховує своє минуле і ділиться практичними порадами з тими, хто зіткнувся з подібними проблемами.

Джойс Майєр має почесний ступінь доктора богослов'я Оклахомського університету Орала Робертса та ступінь доктора філософії і богослов'я Флоридського університету «Лайф Крістіан». У лютому 2005 року журнал «Тайм» відніс Джойс Майєр до двадцяти п'яти найпопулярніших євангелістів Америки.Саме життя Джойс Майєр свідчить про милість і вірність Бога. Вона наголошує на тому, що, яке б не було минуле у людини, Бог завжди має для неї місце, і Він допоможе їй встати на шлях, що веде до радісного та щасливого життя.

Характеристики товара:

Дополнительные характеристики

Язык: русский
Переплет: Мягкий

Сопутствующие товары:

Мир-Пресс - Драгоценные истины из греческого языка, Мир-Пресс - Драгоценные истины из греческого языка,
артикул -
690 грн.
Драгоценные истины из греческого языка, Рик Реннер. В этой уникальной книге Рик Реннер поведёт вас в глубины Божьего Слова, где вы обнаружите сокровища, исследовать которые сможете целый год. Эта книга состоит из 365-ти глав и содержит основательный разбор свыше тысячи греческих слов из Нового Завета, составленный Риком за годы скрупулёзного изучения, а также его обширные знания Нового Завета на греческом языке.
подробнее

Контакты

Молитва за детей

Примеры молитвы за детей

Новости

Узнай как получить постоянную скидку в издательстве Доброе Семя.