Христианские книги

Мир-Пресс Говорити, щоб побачити, Джойс Майєр

Цена - 10 грн.

Есть в наличии

Говорити, щоб побачити, Джойс Майєр

Про книжку

Один з найбільших привілеїв, які ми маємо як діти Божі — це можливість «називати неіснуюче, як існуюче». Ми маємо казати про себе те, що говорить про нас Боже Слово.

А чи знаєте ви, як важливо навчитися контролювати свого язика? Ви звикли говорити про свої проблеми? Цим ви тільки погіршуєте становище. Але ж ви можете говорити так, щоб ваші слова приносили вам користь! Слова мають силу!

64 стр.,

формат 60*84/32

Зміст

Передмова

Розділ 1
Навчайся спілкуватися мовою Бога

Розділ 2
Ефект слів у фізичній реальності

Розділ З
Назвати неіснуюче як існуюче
 

Про автора

Джойс Майєр — видатний вчитель Біблії. Вона проповідує Слово мільйонам людей по всій земній кулі.

Джойс відкрила сотні тем, надрукувала більш ніж сімдесят книг і щорічно проводить близько двадцяти конференцій. В 2004 було продано більш ніж 2,5 мільйона її книг і понад один мільйон розповсюджено безкоштовно. В більшості країн світу є можливість дивитися телепередачі Джойс Майєр, а її радіопрограми транслюють триста радіостанцій.

Бог покликав Джойс зміцнювати віруючих в Божому Слові. Колись Джойс була однією з тих, хто повністю зневірився у житті. Сьогодні вона насолоджується життям,тому що навчилася застосовувати істини Божого Слова і перемагати труднощі. Вона впевнена, що переможець може навчити інших людей перемагати.

Джойс відверто говорить про насильство, що терпіла у дитинстві, про перший невдалий шлюб та про всі інші труднощі, з якими зустрічалася в житті. Вона не приховує своє минуле і ділиться практичними порадами з тими, хто зіткнувся з подібними проблемами.

Джойс Майєр має почесний ступінь доктора богослов'я Оклахомського університету Орала Робертса та ступінь доктора філософії і богослов'я Флоридського університету «Лайф Крістіан». У лютому 2005 року журнал «Тайм» відніс Джойс Майєр до двадцяти п'яти найпопулярніших євангелістів Америки.Саме життя Джойс Майєр свідчить про милість і вірність Бога. Вона наголошує на тому, що, яке б не було минуле у людини, Бог завжди має для неї місце, і Він допоможе їй встати на шлях, що веде до радісного та щасливого життя.

 

Характеристики товара:

Дополнительные характеристики

Язык: русский
Переплет: Мягкий

Сопутствующие товары:

Мир-Пресс - Драгоценные истины из греческого языка, Мир-Пресс - Драгоценные истины из греческого языка,
артикул -
690 грн.
Драгоценные истины из греческого языка, Рик Реннер. В этой уникальной книге Рик Реннер поведёт вас в глубины Божьего Слова, где вы обнаружите сокровища, исследовать которые сможете целый год. Эта книга состоит из 365-ти глав и содержит основательный разбор свыше тысячи греческих слов из Нового Завета, составленный Риком за годы скрупулёзного изучения, а также его обширные знания Нового Завета на греческом языке.
подробнее

Контакты

Молитва за детей

Примеры молитвы за детей

Новости

Узнай как получить постоянную скидку в издательстве Доброе Семя.